LETNÍ TÁBOR NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

TERMÍN 5.8.2018 – 19.8.2018

Tento tábor probíhá ve spolupráci s Agenturou7.
Tým vedoucích pro turnus Náměšť nad Oslavou 2018

Naše letní tábory jsou klasické se zaměřením na tábornické dovednosti jako je práce s mapou, buzolou, vázání uzlů, šifrování, rozdělávání ohňů a podobně. Každým táborem nás provází jedna velká celotáborová hra a spousta menších her. Součástí tábora jsou různé soutěže, hry, bojovky, diskotéky, tvůrčí a společenské aktivity. Děti s námi prožijí krásných 14 dní plných pohody, kamarádství, zábavných aktivit, koupání a hlavně nekonečné srandy!

Tábořistě u Náměšti je uprostřed přírody. V blízkosti máme louky na hry, lesy na výlety i řeku. Také je nedaleko hezký plácek s ohništěm u řeky, kde mohou děti, které mají zájem, některou noc přespat pod širákem. Celodenní výlety podnikáme do Náměšti, kde je toho spousta k vidění – třeba zámek nebo vojenská vrtulníková základna pro ty dobrodružnější. No a když už jsme po celém dni unavení nebo když prší, máme velkou zděnou budovu se společenskou místností, kde si můžeme zahrát různé hry nebo něco hezkého vytvořit.

Výbava areálu je výborná, máme kuchyni a jídelnu ve zděné budově, stejně tak jsou ve zděné budově i WC a sprchy s teplou vodou. Chatky jsou pro 4-6 dětí a jsou velmi prostorné. Jídlo máme šestkrát denně, pitný režim celý den. Areál je vybaven dokonce bazénem a když je hezky, koupeme se skoro každý den. Jestli pořád nevíte, co čekat, podívejte se na fotky nebo to prostě zkuste a uvidíte, že na to vaše děti budou ještě spoustu let v dobrém vzpomínat 🙂

Příplatkové atrakce:

V rámci tábora nabízíme i několik doplňkových aktivit, výletů a upomínkových předmětů. Veškeré aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou plánované tak, aby minimálně narušili program tábora. Kteroukoliv aktivitu si můžete objednat v přihlášce na tábor nebo přímo na místě v prvních dvou dnech tábora.

Výlet do aquaparku Laguna v Třebíči:

Nejoblíbenější výlet, kterého se účastní více než polovina dětí. Výlet pořádáme většinou ve volný den. Odjezd je dopoledne po snídani, příjezd je kolem 17 hodiny. Účastníci dostanou balíčky s jídlem a pití na cestu. Výlet je vhodný i pro nejmenší děti. Cena zahrnuje celodenní nájem autobusu, vstupné do aquaparku a DPH. Návštěva Aquaparku je za příplatek 290 Kč (12 €).

Lanové centrum Proud v Brně:

Velmi populární výlet, kterého se pravidelně účastní asi 30 procent dětí. V centru je na výběr několik lezeckých tras. Lanové centrum je vhodné pro děti od 6 let, je však na zvážení rodičů, je-li jejich dítě dostatečně fyzicky zdatné na to, aby cestu po lanových překážkách zvládlo. Účastníci dostanou balíčky s jídlem a pití na cestu. Příplatek 390 Kč (16 €). Cena zahrnuje nájem autobusu, vstupné do centra a DPH.