LETNÍ TÁBOR LANČOV 2020

TERMÍN 1.8. – 15.8.2020

Cena: 4800 Kč – při vlastní dopravě sleva 200 Kč, v ceně táborové tričko

Adresa tábora:

Dětský tábor Lesy
Lančovská zátoka
671 06 Šafov

Tým vedoucích pro turnus letní turnus

 

O areálu

Areál tábora je umístěn ve velmi hezkém prostředí Vranovské přehrady., nedaleko obce Lančov. 

V okolí se nachází mnoho zajímavých staveb a přírodních památek jako například hrad Bítov, zámek Vranov nad Dyjí, stříbrné přírodní vodopády, vyhlídka Claryho kříž, cyklotrasa a další. Použít můžeme také loďky z vlastní loděnice či parníky brázdící přehradu.

Starší děti jsou ubytovány v chatkách po čtyřech, pro menší děti jsou připraveny zděné budovy s vlastním sociálním zařízením.

V hlavní budově je umístěna kuchyně, jídelna, herna a sociální zařízení pro větší děti. Součástí je i dostatečně velký krytý prostor pro pořádání her a soutěží v případě nepříznivého počasí. Uprostřed celého areálu se nachází sportovní hřiště pro míčové hry. Stravu zajišťuje pro děti tým zkušených profesionálních kuchařek – 5x denně.

Stravování

Stravování je zajištěno vlastní kuchyní, kde nám vaří naše osvědčená paní kuchařka a její pomocníci. Jídlo 5x denně, ale nikdo nemusí mít strach, že by měl hlad, neboť v kuchyni se vždy něco najde i mimo svačiny, oběd či večeři. Po celý den je zajištěn pitný režim. Snídaně je formou švédských stolů, takže si každý vybere na co má zrovna chuť, navíc pečivo je denně čerstvě zaváženo. Neopomínáme ani denní přísun ovoce a zeleniny. Po předchozí domluvě není problém ani dítě s dietou, vše jsme zatím vždy zvládly.

Zdravotnický dozor

Základní zdravotnický dozor je zajištěn proškoleným personálem a minimálně 2 kvalifikovanými zdravotníky. V případě závažnějšího úrazu zdravotní péči zajišťuje nemocnice Znojmo.

O táboře

Na tábor bereme kluky a holky ve věku od 6 do 18 let. Děti jsou rozděleny do smíšených oddílů po cca 10 – 12 dětech. Ubytování nerozdělujeme, děti si sami vyberou, s kým by chtěly být. Samozřejmě dle pohlaví.  Hned první den jsou děti seznámeny s okolím tábora, táborovým řádem a režimem dne.

Zaměření tábora je klasické s celotáborovou hrou doplněné o tématické bloky. Děti se naučí novým poznatkům, vyzkouší si fungování věcí v praxi a užijí si mnoho zábavy. Režim dne se mírně upravuje dle předchozích aktivit, například při večerní hře je posunutý budíček.

Doprava

Doprava je zajištěna autobusem z Brna a Znojma. Popřípadě je možné domluvit i zastávku na trase cesty.  Druhou možností je vlastní doprava přímo do areálu, při které je sleva 200 Kč za tábor. Dané odjezdy budou před táborem upřesněny.

Možnost sponzoringu

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, kdo byste měl možnost nás podpořit nějakým sponzorským darem na odměny pro vaše děti. Sladkosti, reklamní předměty či třeba i věci, co už doma nepotřebujete (deky, ubrusy, stará prostěradla, molitany apod). My je následně použijeme na výrobu dekorací na letní tábor, odměny pro vaše děti a podobně. Tyto věci můžete odevzdat při příjezdu či odjezdu na letní tábor. Za případnou pomoc moc děkujeme

 Poloha Areálu