- Info -

O lyžařském táboře 2020

Líbilo se ti s námi v létě? Chtěl/a by sis užít i jarní prázdniny jinak než doma? Tak pojeď s námi. Užijeme si společný týden plný lyžování či snowboardingu, her a mnoho dalšího. Pokud neumíš lyžovat nebo se chceš naučit na snowboardu, náš tým zkušených instruktorů tě to naučí.
Doprava je zajištěna vlakem z Brna do Bruntálu a poté autobusem přímo do Malé Morávky. Ubytováni budeme jako vždy v penzionu Na Rychtě, odkud nás bude vozit skibus přímo na sjezdovky. Areál se vyznačuje dlouhou možností lyžování i přes příznivé sněhové podmínky, takže nemusíte mít strach, že budeme bez sněhu. Stravování 5x denně s celodenním pitným režimem.
Děti mají stálý pedagogický i zdravotnický dozor.

TERMÍN: 15. 2. – 22. 2. 2020

Cena: 4800 Kč 

+  (5-ti denní skipas 1600 Kč, částka se bude hradit na místě srazu)

Tým vedoucích
Kluci a Dívky
Věk: 5-17 let
4-sedačková lanovka
Proškolení vedoucí
Zdravotnický dozor 24/h
Lyže nebo Snowboard
Areál vybaven zasněžováním
Možnost připojistit se

Možnost sponzoringu

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, kdo byste měl možnost nás podpořit nějakým sponzorským darem na odměny pro vaše děti. Sladkosti, reklamní předměty či třeba i věci, co už doma nepotřebujete (deky, ubrusy, stará prostěradla, molitany apod). My je následně použijeme na výrobu dekorací na letní tábor, odměny pro vaše děti a podobně. Tyto věci můžete odevzdat při příjezdu či odjezdu na lyžařský tábor. Za případnou pomoc moc děkujeme

Areál