PODZIMNÍ TÁBOR sedlo Soláň Čarťák

TERMÍN 26. – 29.10.2019

Cena je 2600,- Kč (V ceně je ubytování, doprava vlakem tam a zpět, strava 5x denně, celodenní pitný režim, pojištění, pedagogický a zdravotnický dozor, cesta autobusem na výlety, výlety)

 

Ubytování

Ubytování je v horském  penzionu Čarták , který se nachází v Beskydech, necelých 8 Km od obce Velké Karlovice.  V penzionu jsou k dispozici koupelny se sprchou, WC, společenská místnost, jídelna a další. Samozřejmostí je také WiFi Free. Polopenze zajištěna přímo od penzionu. Obědy budou zajišťovány individuálně dle výletů.

Prosíme rodiče, aby na cestu i na výlety volily, vhodný batoh, NE KUFR. Děti půjdou od autobusu cca 30 minut pešky k penzionu a je potřeba, aby mohly mít věci v batohu. Stejně tak, aby měly vhodný menší batoh na ostatní dny na výlety. NE látkový vak s tkaničkami a pevnou nepromokavou obuv.

Stravování

Stravování 5x denně s celodenním pitným režimem. Děti mají stálý pedagogický i zdravotnický dozor.

Možnost sponzoringu

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, kdo byste měl možnost nás podpořit nějakým sponzorským darem na odměny pro vaše děti. Sladkosti, reklamní předměty či třeba i věci, co už doma nepotřebujete (deky, ubrusy, stará prostěradla, molitany apod). My je následně použijeme na výrobu dekorací na letní tábor, odměny pro vaše děti a podobně. Tyto věci můžete odevzdat při příjezdu či odjezdu na lyžařský tábor. Za případnou pomoc moc děkujeme