- O nás-

Cooltabor z.s.

Spolek cooltabor z.s byl sice založen nedávno, ale jeho členové se pořádání akcí pro děti věnují už více jak 10 let. Pořádáme letní dětské tábory, zimní lyžařské tábory, příměstské tábory a mnoho dalších akcí pro děti. Všichni naši vedoucí a instruktoři jsou dlouhodobě prověřeni, neboť s nimi spolupracujeme několik let a většina z nich jezdila s námi na tábor již jako děti.

Našim hlavním cílem je nabídnout dětem zábavu, nové znalosti, dovednosti, zkušenosti, mnoho nových přátel a hlavně nezapomenutelných zážitků. Snažíme se vést je k samostatnosti, kladnému vztahu k přírodě, spolupráci v týmu a socializaci. Nemusíte se ovšem o své děti bát, neboť klademe důraz na bezpečnost a vždy se snažíme uplatňovat individuální přístup k jedinci. To je také důvodem, proč pořádáme akce a tábory o maximální kapacitě 60 dětí. Chceme, aby se děti mezi sebou stihly poznat, naučit spolu komunikovat a hlavně spolupracovat.  V neposlední řadě mají děti zajištěný nepřetržitý zdravotnický dozor v podobě proškolených vedoucích a minimálně 2 kvalifikovaných zdravotníků.

Pro pobyt s dětmi se snažíme vybírat lokality, které jsou zajímavé, bezpečné, mohou nabídnout mnohá dobrodružství a Vám rodičům, jsou i cenově dostupné. Zimní lyžařský tábor pořádáme stabilně v Malé Morávce, kde okolí a skiareál nabízí kvalitní zázemí pro lyžování či snowboarding a ostatní zimní radovánky. Letní tábory pořádáme prozatím v malebném prostředí Vranovské přehrady, ale třeba se za nějaký čas posuneme i jinam. Vždy dbáme na to, aby byla lokalita v rozumné vzdálenosti od Brna a Znojma, neboť to jsou naše dva stěžejní okresy.

Zimní lyžařský tábor je pořádán každoročně v termínu jarních prázdnin pro jihomoravský kraj. Děti jezdí vlakem a autobusem do obce Malá Morávka, kde již několikátým rokem využíváme ubytování v penzionu Na Rychtě. Lyžovat jezdíme skibusem do areálů Myšák, Karlov či Kopřivná. Samozřejmě, že děti nečeká pouze lyžování, volno vyplní hrami, jezdíme se koupat a na jeden den je vždy připraven i výlet. Ten ale zůstává pro každý rok překvapením.  Jezdí s námi lyžaři i snowboardisté, na které dohlíží zkušení instruktoři. Pokud vaše dítko ještě lyžovat neumí, není to problém, rádi ho to naučíme.

Zaměření letního tábora je klasické s celotáborovou hrou doplněné o tématické bloky. Děti se naučí novým poznatkům, vyzkouší si fungování věcí v praxi a užijí si mnoho zábavy.  Na tábor bereme kluky a holky ve věku od 5 do 17 let. Děti jsou rozděleny do oddílů po cca 10 – 12 dětech, což opět podněcuje děti ke spolupráci a vzájemné pomoci.

Obsazenost turnusů

Letní tábor Zátoka 2019 - Volné 1 místo pro slečnu
0
Příměstský tábor kolesa 2019 - Obsazeno
0
Lyžařský tábor 2019 - Obsazeno
0

Sponzoři 

------- LETNÍ TÁBOR ZÁTOKA 2019 -------

LETNÍ TÁBOR ZÁTOKA 2019

Máš chuť zažít cestu do vesmíru a poznat mnoho nových astronautů?

Pak čekáme právě na tebe!

Užijeme si společně 14 dní plných legrace, poznání, nových zážitků a her. Vyzkoušíte si, co obnáší stát se astronautem a získáš mnoho nových zkušeností. A aby nebylo vesmíru až příliš, budete si moci vybrat z různých tématických zaměření jako tanec, hudba, šikovné ruce, střelba z různých zbraní a další.

Tak hurá! Pojď vyrazit mezi hvězdy s námi.

TERMÍN:  3.8.2019 – 17.8.2019 

CENA : 4400 KČ – při vlastní dopravě 200kč sleva,  v ceně táborové tričko

Tým vedoucích
Kluci a dívky ve věku 5-17 let, zdravotnický dozor 24/H
Strava 5x denně včetně celodenního pitného režimu
Snídaně formou švédských stolů
Koupání a projížďky na vlastních lodičkách
Jedinečné celotáborové hry
Nezapomenutelné noční bojovky a stezka odvahy
Pro odvážné spaní pod širákem
Táborák s buřty a karaoke
Neobvyklé výlety do okolí, a mnoho dalšího
Výběr z tématických okruhů

Obsazenost letního tábora : Obsazeno

Obsazeno97%
Volno3%

Do začátku letního tábora zbývá :

Dní
:
Hodin
:
Minut
:
Sekund
- Příměstský tábor Kolesa 2019 -

Příměstský tábor Kolesa 2019

Nechceš trávit celé prázdniny doma? Chceš poznat nové kamarády, zažít spoustu zábavy a naučit se něco nového?
Nabízíme všestranný příměstský tábor pro děti od 6 do 13 let. V rámci tábora se děti naučí novým dovednostem, základům první pomoci a získají nové kamarády. To vše samozřejmě formou her. Děti se mohou se těšit na výlety do okolí (Biopark Štít, Národní hřebčín Kladruby nad Labem, obora Kolesa a další.), hry v přírodě, hudební odpoledne, tvořivé dílničky a v případě pěkného počasí samozřejmě i na koupání. Po celou dobu akce je zajištěn celodenní pitný režim, 2x svačinka a teplý oběd v Penzionu Kolesa. Samozřejmostí je zkušený a kvalifikovaný pedagogický a zdravotnický dozor.

 

Místo konání: Kolesa 12, Kladruby nad Labem (budova obecního úřadu)

TERMÍN:  15.07 – 19.07.2019  Vždy: 7:30 – 16:30

CENA : 1500 KČ

Co s sebou
Kluci a dívky ve věku 6-13 let,
Návštěva Národní hřebčín Kladruby nad Labem
Jedinečné hry
Návštěva Biopark Štít
Neobvyklé výlety do okolí, a mnoho dalšího

Obsazenost příměstského tábora: Obsazeno

Obsazeno100%
Volno0%

Do začátku příměstského tábora zbývá :

Dní
:
Hodin
:
Minut
:
Sekund
------- Lyžařský tábor Malá Morávka 2019 -------

Lyžařský tábor Malá Morávka 2019

Líbilo se ti s námi v létě? Chtěl/a by sis užít i jarní prázdniny jinak než doma? Tak pojeď s námi. Užijeme si společný týden plný lyžování či snowboardingu, her a mnoho dalšího. Pokud neumíš lyžovat nebo se chceš naučit na snowboardu, náš tým zkušených instruktorů tě to naučí.
Doprava je zajištěna vlakem z Brna do Bruntálu a poté autobusem přímo do Malé Morávky. Ubytováni budeme jako vždy v penzionu Na Rychtě, odkud nás bude vozit skibus přímo na sjezdovky. Areál se vyznačuje dlouhou možností lyžování i přes příznivé sněhové podmínky, takže nemusíte mít strach, že budeme bez sněhu. Stravování 5x denně s celodenním pitným režimem.
Děti mají stálý pedagogický i zdravotnický dozor.

TERMÍN: 9. 2. – 16. 2. 2019

Cena: 4400 Kč

+ 5-ti denní skipas 1400 Kč – částku hradit hotově na místě srazu

Tým vedoucích
Kluci a Dívky
Věk: 5-17 let
4-sedačková lanovka
Proškolení vedoucí
Zdravotnický dozor 24/h
Lyže nebo Snowboard
Areál vybaven zasněžováním
Možnost připojistit se

Obsazenost lyžařského tábora: Obsazeno

Obsazeno100%
Volno0%

Lyžařský tábor právě skončil.