Letní tábor Zátoka 2019 – Den dvanáctý ?

Tak se nám tábor pomalu krátí, proto dnes proběhla teoretická zkouška budoucích praktikantů. Zítra je ještě čeká praktická ukázka. Dopoledne se konala hra Lov Mutantů, na kterou si děti musely vytvořit vlastní papírové koule. Po obědě proběhl zkušební start do vesmíru, a to v podobě sestrojení funkční octové rakety. Poté proběhla další vlna Útěku do chatiček, neboť si to děti přály. Večer konečně posádka raketoplánu Béďa odletěla zpět do vesmíru, protože se všem dětem povedlo úspěšně raketoplán opravit a zapojit kontrolní panel. Pro velký úspěch a zájem po odletu proběhla ještě jednou noční hra světlušky. Včera jsme dětem navíc splnili další přání, což byla druhá večeře v podobě palačinek s marmeládou.

Letní tábor Zátoka 2019 – Den dvanáctý ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek

Zrušení podzimního tábora

Vážení rodiče, milé děti,

z důvodu pandemie nového koronaviru (Covid -19), byl zrušen podzimní tábor 2020. Velmi nás tato situace mrzí, a děkujeme Vám za pochopení v této složitější době.

Také bychom Vám rádi poděkovali, za všechny sponzorské dary, které jste nám poskytly během letošních táborů a velice si toho vážíme.

Pokud se situace uklidní, tak se můžete těšit na naší nabídku lyžařského tábora, příměstských táborů a letního tábora.

Děkujeme, že jste si pro své děti vybrali naší organizaci a budeme se těšit na další spolupráci.

Tým Cooltabor z.s.
x