Podzimní tábor

Pojeď si s námi užít krásnou atmosféru podzimních prázdnin, kdy tě venku přivítají barevné lesy, vůně spadeného listí a oranžové sluneční paprsky. Vyraž s partou kamarádů do Beskyd a připomeň si letní prázdniny! Bude tě čekat pobyt v přírodě, spoustu her a výletů do okolí. Navštívíme například Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, projdeme si Soláň na hřebenové trase spojující vrcholy Vsacký Cáb a Bumbálka a navštívíme malebnou obci Velké Karlovice. 

x.x.2020 – x.x.2020

     xxxx KČ

  5 – 17 let

  Momentálně nedostupný z důvodu pandemie COVID 19

Vlakem

NEOBVYKLÉ VÝLETY DO OKOLÍ

KRÁSNÁ PŘÍRODA

NEOBYČEJNÉ HRY

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR 24H

KLUCI A DÍVKY VE VĚKU 5-17 LET

STRAVA 5X DENNĚ

 

Horský hotel Čarták se nachází na Soláni, v malebném prostředí Beskyd na hřebenové trase spojující vrcholy Vsacký Cáb a Bumbálka, necelých 8 Km od obce Velké Karlovice. Díky své poloze i nádhernou okolní krajinu připomíná zmenšený obraz Valašska. Okolní příroda je vhodná nejen k odpočinku, ale také k nejrůznějším sportovním a volnočasovým aktivitám. 

 

 

V penzionu jsou k dispozici koupelny se sprchou, WC, společenská místnost, jídelna a další. Samozřejmostí je také WiFi Free. Polopenze zajištěna přímo od penzionu. Obědy budou zajišťovány individuálně dle výletů.

 

DOPRAVA

Doprava je zařízena vlakem z Brna do Velkých Karlovic. Pokud počasí nebude přát bude zařízen autobus přímo k chatě, jinak se děti vydají bez věcí k penzionu pěšky. Dané odjezdy a příjezdy budou před táborem upřesněny.

 

STRAVOVÁNÍ

Stravování 5x denně s celodenním pitným režimem. Polopenzi a svačiny nám zajistí výborní a pohodoví majitelé chaty.  Obědy budou zajištěny individuálně dle výletů.

 

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR

Základní zdravotnický dozor je zajištěn proškoleným personálem a kvalifikovaným zdravotníkem, který na děti dohlíží 24h.

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, kdo byste měl možnost nás podpořit nějakým sponzorským darem na odměny pro vaše děti. Sladkosti, reklamní předměty či třeba i věci, co už doma nepotřebujete (deky, ubrusy, stará prostěradla, molitany apod). My je následně použijeme na výrobu dekorací na letní tábor, odměny pro vaše děti a podobně. Tyto věci můžete odevzdat při příjezdu či odjezdu na letní tábor. Za případnou pomoc moc děkujeme.

Přesunout se na začátek

Pandemie COVID-19 a letní tábor 2021

Vážení rodiče,
milé děti, my všichni věříme a doufáme, a vše pomalu nasvědčuje tomu, že letní tábor v roce 2021 proběhne. Momentálně čekáme na vyjádření, za jakých podmínek se bude moci tábor uskutečnit. Pokud by ovšem vládní nařízení neumožnily pořádání letního tábora a my byli nuceni tábor zrušit, tak Vám budou vráceny Vaše náklady nižší o 500 Kč. Jedná se o nevratnou kauci, která bude použita na uhrazení vzniklých nákladů. Zbytek Vám bude vrácen. Děkujeme za pochopení.

Tým Cooltabor z.s.

x