Podzimní tábor

Pojeď si s námi užít krásnou atmosféru podzimních prázdnin, kdy tě venku přivítají barevné lesy, vůně spadeného listí a oranžové sluneční paprsky. Vyraž s partou kamarádů do Beskyd a připomeň si letní prázdniny! Bude tě čekat pobyt v přírodě, spoustu her a výletů do okolí. Navštívíme například Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, projdeme si Soláň na hřebenové trase spojující vrcholy Vsacký Cáb a Bumbálka a navštívíme malebnou obci Velké Karlovice. 

x.x.2020 – x.x.2020

     xxxx KČ

  5 – 17 let

  Momentálně nedostupný z důvodu pandemie COVID 19

Vlakem

NEOBVYKLÉ VÝLETY DO OKOLÍ

KRÁSNÁ PŘÍRODA

NEOBYČEJNÉ HRY

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR 24H

KLUCI A DÍVKY VE VĚKU 5-17 LET

STRAVA 5X DENNĚ

 

Horský hotel Čarták se nachází na Soláni, v malebném prostředí Beskyd na hřebenové trase spojující vrcholy Vsacký Cáb a Bumbálka, necelých 8 Km od obce Velké Karlovice. Díky své poloze i nádhernou okolní krajinu připomíná zmenšený obraz Valašska. Okolní příroda je vhodná nejen k odpočinku, ale také k nejrůznějším sportovním a volnočasovým aktivitám. 

 

 

V penzionu jsou k dispozici koupelny se sprchou, WC, společenská místnost, jídelna a další. Samozřejmostí je také WiFi Free. Polopenze zajištěna přímo od penzionu. Obědy budou zajišťovány individuálně dle výletů.

 

DOPRAVA

Doprava je zařízena vlakem z Brna do Velkých Karlovic. Pokud počasí nebude přát bude zařízen autobus přímo k chatě, jinak se děti vydají bez věcí k penzionu pěšky. Dané odjezdy a příjezdy budou před táborem upřesněny.

 

STRAVOVÁNÍ

Stravování 5x denně s celodenním pitným režimem. Polopenzi a svačiny nám zajistí výborní a pohodoví majitelé chaty.  Obědy budou zajištěny individuálně dle výletů.

 

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR

Základní zdravotnický dozor je zajištěn proškoleným personálem a kvalifikovaným zdravotníkem, který na děti dohlíží 24h.

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, kdo byste měl možnost nás podpořit nějakým sponzorským darem na odměny pro vaše děti. Sladkosti, reklamní předměty či třeba i věci, co už doma nepotřebujete (deky, ubrusy, stará prostěradla, molitany apod). My je následně použijeme na výrobu dekorací na letní tábor, odměny pro vaše děti a podobně. Tyto věci můžete odevzdat při příjezdu či odjezdu na letní tábor. Za případnou pomoc moc děkujeme.

Přesunout se na začátek

Zrušení lyžařského tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Velice nás to mrzí, ale bohužel jsme z důvodu pandemie Covid – 19 nuceni zrušit lyžařský tábor pro rok 2021. Bohužel vládní opatření nejsou zatím vůbec příznivá, a i kdyby po 20. lednu ukončili nouzový stav a povolili opět pobyt na horách tak už bohužel není v našich možnostech vše připravit a zařídit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vzniklá situace brzy zlepší a budeme moci zase normálně žít bez omezení. Ale v této době je zdraví na prvním místě.

Pevně věříme, že letní tábor už bude moc být uskutečněn. V této době jednáme s majitelem areálu a upravujeme podmínky, takže se můžete brzy těšit na spuštění přihlášek pro letní tábor 2021. Dále v případě příznivé situace také na spuštění příměstských táborů.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších akcí.

Tým Cooltabor z.s.
x