Podzimní tábor

Pojeď si s námi užít krásnou atmosféru podzimních prázdnin, kdy tě venku přivítají barevné lesy, vůně spadeného listí a oranžové sluneční paprsky. Vyraž s partou kamarádů do Beskyd a připomeň si letní prázdniny! Bude tě čekat pobyt v přírodě, spoustu her a výletů do okolí. Navštívíme například Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, projdeme si Soláň na hřebenové trase spojující vrcholy Vsacký Cáb a Bumbálka a navštívíme malebnou obci Velké Karlovice. 

  • TERMÍN

x.x.2020 – x.x.2020

  • CENA

     xxxx KČ

  • VĚK

  5 – 17 let

  • STAV

  Momentálně nedostupný z důvodu pandemie COVID 19

  • DOPRAVA

Vlakem

NEOBVYKLÉ VÝLETY DO OKOLÍ

KRÁSNÁ PŘÍRODA

NEOBYČEJNÉ HRY

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR 24H

KLUCI A DÍVKY VE VĚKU 5-17 LET

STRAVA 5X DENNĚ

  • UBYTOVÁNÍ

 

Horský hotel Čarták se nachází na Soláni, v malebném prostředí Beskyd na hřebenové trase spojující vrcholy Vsacký Cáb a Bumbálka, necelých 8 Km od obce Velké Karlovice. Díky své poloze i nádhernou okolní krajinu připomíná zmenšený obraz Valašska. Okolní příroda je vhodná nejen k odpočinku, ale také k nejrůznějším sportovním a volnočasovým aktivitám. 

 

 

V penzionu jsou k dispozici koupelny se sprchou, WC, společenská místnost, jídelna a další. Samozřejmostí je také WiFi Free. Polopenze zajištěna přímo od penzionu. Obědy budou zajišťovány individuálně dle výletů.

 

DOPRAVA

Doprava je zařízena vlakem z Brna do Velkých Karlovic. Pokud počasí nebude přát bude zařízen autobus přímo k chatě, jinak se děti vydají bez věcí k penzionu pěšky. Dané odjezdy a příjezdy budou před táborem upřesněny.

 

STRAVOVÁNÍ

Stravování 5x denně s celodenním pitným režimem. Polopenzi a svačiny nám zajistí výborní a pohodoví majitelé chaty.  Obědy budou zajištěny individuálně dle výletů.

 

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR

Základní zdravotnický dozor je zajištěn proškoleným personálem a kvalifikovaným zdravotníkem, který na děti dohlíží 24h.

  • MOŽNOST SPONZORINGU

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, kdo byste měl možnost nás podpořit nějakým sponzorským darem na odměny pro vaše děti. Sladkosti, reklamní předměty či třeba i věci, co už doma nepotřebujete (deky, ubrusy, stará prostěradla, molitany apod). My je následně použijeme na výrobu dekorací na letní tábor, odměny pro vaše děti a podobně. Tyto věci můžete odevzdat při příjezdu či odjezdu na letní tábor. Za případnou pomoc moc děkujeme.

Přesunout se na začátek

Zrušení podzimního tábora

Vážení rodiče, milé děti,

z důvodu pandemie nového koronaviru (Covid -19), byl zrušen podzimní tábor 2020. Velmi nás tato situace mrzí, a děkujeme Vám za pochopení v této složitější době.

Také bychom Vám rádi poděkovali, za všechny sponzorské dary, které jste nám poskytly během letošních táborů a velice si toho vážíme.

Pokud se situace uklidní, tak se můžete těšit na naší nabídku lyžařského tábora, příměstských táborů a letního tábora.

Děkujeme, že jste si pro své děti vybrali naší organizaci a budeme se těšit na další spolupráci.

Tým Cooltabor z.s.
x