PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Žádné nudné léto! Letní příměstské tábory plné zajímavých her, výletů, pohybových aktivit a nových zážitků a kamarádů. Nabízíme 5 denní tábory pro děti ve věku 5 -17 let ve více lokalitách, a to konkrétně v Kolesách u Kladrub nad Labem, v Přelovicích a ve Skalici u Znojma.  

KOLESA

Termín:
Věk:
Téma:
Cena:

PŘELOVICE

Termín: 12.7 – 17.7.2021
Věk: 6 – 14 let
Místo: Obecní dům Přelovice
Téma: Letní olympijské hry
Cena: 2500 Kč

SKALICE

Termín:
Věk:
Téma:
Cena:

VÝLETY DO OKOLÍ

KLUCI A DÍVKY VE VĚKU 5-17 LET

KVALIFIKOVANÍ VEDOUCÍ

NEOBYČEJNÉ HRY

PROŠKOLENÍ INSTRUKTOŘI

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR KOLESA (okres Pardubice)

Datum:
Místo:

Věk:
Cena:
Příchod: 
Odchod: 

PŘIPRAVUJEME....

Text…

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PŘELOVICE (okres Pardubice)

Termín: 12.7. – 17.7.2021 
Místo: Obecní dům Přelovice  Přelovice 105, 53341 Lázně Bohdaneč

Věk: 6 – 14 let
Cena: 2500 Kč
Příchod: 8:00 až 8:30
Odchod: 15:30 až 16:00

Máš rád/a sport, baví tě hrát různé hry a chceš poznat nové kamaráda? Tak je příměstský tábor právě pro tebe.

Příměstský tábor je pořádán v malebné lokalitě Přelovice, kousek od města Přelouč či Lázně Bohdaneč. V obci je nový obecní dům, který bude dětem sloužit jako hlavní zázemí, dále se zde nachází mnoho hřišť včetně tenisových kurtů, takže sportovní vyžití je zde opravdu velké. V případě hezkého počasí je možnost i koupání v nedalekém písníku Mělice. Děti si vyzkouší různé sportovní dovednosti a hry. Pokud nejsou vaše děti přímo sportovní nadšenci, vůbec nevadí, neboť je připraveno i mnoho doplňkových aktivit. Nakonec i malé překvapení.

 Stravování bude probíhat přímo v obecním domě, obědy nám budou dováženy. Na přípravě svačinek se budou podílet sami děti, neboť rozvoj samostatnosti je také důležitý. Samozřejmostí je i celodenní pitný režim.  Na děti bude po celý den dohlížet tým zkušených pedagogů a vedoucích včetně stálého dohledu kvalifikovaného zdravotníka.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR SKALICE (okres Znojmo)

Datum:
Místo:

Věk:
Cena:
Příchod: 
Odchod: 

PŘIPRAVUJEME....

Text…

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, kdo byste měl možnost nás podpořit nějakým sponzorským darem na odměny pro vaše děti. Sladkosti, reklamní předměty či třeba i věci, co už doma nepotřebujete (deky, ubrusy, stará prostěradla, molitany apod). My je následně použijeme na výrobu dekorací na letní tábor, odměny pro vaše děti a podobně. Tyto věci můžete odevzdat při příjezdu či odjezdu na letní tábor. Za případnou pomoc moc děkujeme

Přesunout se na začátek

Nejčastější dotazy ohledně letního tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Vaše časté dotazy jsou jak to bude když by se tábor nemohl konat. My všichni věříme a doufáme, ze letní tábor proběhne. Pokud by ovšem vládní nařízení v létě neumožnily pořádání letního tábora a my museli tábor zrušit, tak Vám budou vráceny vaše náklady nižší o 500 Kc. To je nevratná kauce, která bude použita na uhrazení vzniklých nákladu . Zbytek Vám bude zcela vrácen.

Tým Cooltabor z.s.

x