LYŽAŘSKÝ TÁBOR MALÁ MORÁVKA 2020

Chtěl/a by sis užít i jarní prázdniny jinak než doma? Tak pojeď s námi!

Užijeme si společný týden plný lyžování či snowboardingu, her a mnoho dalšího. Pokud neumíš lyžovat nebo se chceš naučit na snowboardu, náš tým zkušených instruktorů tě to naučí. Ski areál, který navštěvujeme, se vyznačuje dlouhou možností lyžování i přes nepříznivé sněhové podmínky, takže nemusíte mít strach, že budeme bez sněhu. Tak neváhej a pojď tenhle rok s námi!

V ceně není započítán 5-ti denní skipas 2000, Kč, částka se bude hradit na místě srazu.

5. 3. – 12. 3. 2022

6800 Kč + 2000 Kč skipas

6 – 17 let

lyže nebo snowboard

vlakem z Brna

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR 24H

VÝLETY DO OKOLÍ

MOŽNOST KOUPÁNÍ

POKOJE S VLASTNÍM SOCIÁLNÍM ZAŘÍZENÍM

RŮZNÉ HRY A AKTIVITY

PROŠKOLENÍ INSTRUKTOŘI

4-SEDAČKOVÁ LANOVKA

AREÁL VYBAVEN ZASNĚŽOVÁNÍM

 

Horská chata Smrková se nachází v obci Malá Morávka – Karlov pod Pradědem na klidném místě u lesa. Celková kapacita chaty je 30 lůžek,  k dispozici je 9 útulných pokojů o 2, 3, 4 nebo 5 lůžkách.

Všechny pokoje jsou velmi prostorné, stejně jako celý objekt, mají předsíň, vlastní koupelnu s WC, se sprchovým koutem a vytápěnou podlahou, Wifi i TV.

 

 

Součástí je mimo jiné velká společenská místnost s krbem a centrální kuchyně, kde bude strava pro děti zajištěna týmem zkušených a profesionálních kuchařek.

Vzrostlé stromy okolo chaty v zimě dokreslují atmosféru čisté přírody. Tato chata patří mezi lokality vyhovující kvalitou ovzduší  pro konání ozdravných pobytů.

 

Náš tábor každoročně zamíří do Jeseníků, kde navěšuje Ski Arénu Karlov a Ski areál Myšák. Během tábora si děti vyzkoušejí, jak jízdu na 4-sedačkových lakovkách, tak i na pomě a kotvě.

Tyhle ski areály se vyznačuje širokými a bezpečnými svahy. K sjezdovkám máme vždy zajištěný skibus jen pro náš tábor. S dětmi se snažíme prostřídat co nejvíce nabízených sjezdovek, a tak po většinu času s dětmi trávíme na sedačkových lanovkách Karlov Ski Express, U Roháče nebo na Myšákovi.

Díky velikosti areálů a množství lanovek, nestrávíme tak s dětmi příliš mnoho času ve frontě na lanovky. Navíc díky pestré nabídce svahů si i zkušenější děti vyzkoušejí rozdílné obtížnosti sjezdovek. Dále je zde zařízená skvělá cvičná loučka s pásem pro úplné začátečníky.

Při mrazivých dnech si děti mohou během lyžování koupit horký čaj ve Skibaru a na chvíli odpočinout. Každoročně dětem také zařizujeme v areálu Myšák závody ve slalomu. Díky skvělým službám Ski areálů, lze pro děti navíc vypůjčit lyžařské vybavení přímo na místě. Pro více informací o areálu přikládáme odkaz na jejich webové stránky: https://www.skikarlov.cz/lyzovani/ a http://www.skimysak.cz/

 

DOPRAVA

Doprava je zařízena vlakem z Brna do Bruntálu a následně autobusem do Malé Morávky. Věci dětí budou převáženy zvlášť v dodávce. Dané odjezdy a příjezdy budou před táborem upřesněny.

 

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno vlastní kuchyní, kde nám vaří naše osvědčená paní kuchařka a její pomocníci. Jídlo je 5x denně, ale nikdo nemusí mít strach, že by měl hlad, neboť v kuchyni se vždy něco najde. Po celý den je zajištěn pitný režim. Snídaně je formou švédských stolů, takže si každý vybere na co má zrovna chuť. Neopomínáme ani denní přísun ovoce a zeleniny. Po předchozí domluvě není problém ani dítě s dietou, vše jsme zatím vždy zvládly.

 

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR

Základní zdravotnický dozor je zajištěn proškoleným personálem a minimálně 2 kvalifikovanými zdravotníky. V případě závažnějšího úrazu zdravotní péči zajišťuje horská služba Karlov.

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, kdo byste měl možnost nás podpořit nějakým sponzorským darem na odměny pro vaše děti. Sladkosti, reklamní předměty či třeba i věci, co už doma nepotřebujete (deky, ubrusy, stará prostěradla, molitany apod). My je následně použijeme na výrobu dekorací na letní tábor, odměny pro vaše děti a podobně. Tyto věci můžete odevzdat při příjezdu či odjezdu na letní tábor. Za případnou pomoc moc děkujeme

Přesunout se na začátek
VIDEO LETNÍ TÁBOR 2021 !