LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR LANČOV 2020

Chtěl/a bys během léta proniknout do nepoznaných světů, a poznat tamější obyvatele a pomoci jim? Rád se chceš účastnit akčních bitev a logických úkolů? Máš chuť  poznávat nové kamarády a učit se zvláštním dovednostem ? Nebojíš se zažít něco neobyčejného a nezapomenutelného? Získat skvělé vzpomínky na celý život? Tak pojeď s námi!

Užijeme si společně 14 dní plných legrace, poznání, nových zážitků a her. Během tábora tě kromě celotáborové hry na dané téma čekají noční bojovky, diskotéky, koupání ve Vranovské přehradě, celodenní výlet, táborák, stezka odvahy a spaní pod širákem. A aby toho všeho nebylo až příliš, budeš si moct samozřejmě klasicky vybrat z různých tematických zaměření jako tanec, malování, sport, šikovné ruce, střelba z různých zbraní, sebeobrana, a další.

31.7.2021 – 14.8.2021

5200 KČ při vlastní dopravě 200kč sleva

  6 – 17 let

HVĚZDNÁ BRÁNA

Vlastní, Autobusem

SPORTOVNÍ HRY

TANEČNÍ LEKCE

VÝTVÁRNÁ ČINNOST

STŘELBA

PŘEŽITÍ V PŘÍRODĚ

LASERGAME ARENA

SLACKLINE

A MNOHO DALŠÍCH ..

NEOBVYKLÉ VÝLETY DO OKOLÍ

PRO ODVÁŽNÉ SPANÍ POD ŠIRÁKEM

VÝBĚR Z TÉMATICKÝCH OKRUHŮ

KLUCI A DÍVKY VE VĚKU 6-17 LET

SNÍDANĚ FORMOU ŠVÉDSKÝCH STOLŮ

KOUPÁNÍ V PŘEHRADĚ

NEZAPOMENUTELNÉ NOČNÍ BOJOVKY

SPARTAN RACE

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR 24H

TÁBORÁK S BUŘTY A KARAOKE

Areál tábora je umístěn ve velmi hezkém prostředí Vranovské přehrady., nedaleko obce Lančov. 

V okolí se nachází mnoho zajímavých staveb a přírodních památek jako například hrad Bítov, zámek Vranov nad Dyjí, stříbrné přírodní vodopády, vyhlídka Claryho kříž, cyklotrasa a další. 

Děti jsou ubytovány v chatkách po čtyřech..

V hlavní budově je umístěna kuchyně, jídelna, zastřešená terasa s hernou.  Součástí tábora je i dostatečně velký krytý párty stan pro pořádání her a soutěží v případě nepříznivého počasí.

Stravu zajišťuje pro děti tým zkušených profesionálních kuchařek.

 

DOPRAVA

Doprava je zajištěna autobusem z Brna a Znojma. Popřípadě je možné domluvit i zastávku na trase cesty.

Druhou možností je vlastní doprava přímo do areálu, při které je sleva 200 Kč za tábor. Dané odjezdy budou před táborem upřesněny.

 

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno vlastní kuchyní, kde nám vaří naše osvědčená paní kuchařka a její pomocníci. Jídlo je 5x denně, ale nikdo nemusí mít strach, že by měl hlad, neboť v kuchyni se vždy něco najde. Po celý den je zajištěn pitný režim. Snídaně je formou švédských stolů, takže si každý vybere na co má zrovna chuť, navíc pečivo je denně čerstvě zaváženo. Neopomínáme ani denní přísun ovoce a zeleniny. Po předchozí domluvě není problém ani dítě s dietou, vše jsme zatím vždy zvládly.

 

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR

Základní zdravotnický dozor je zajištěn proškoleným personálem a minimálně 2 kvalifikovanými zdravotníky. V případě závažnějšího úrazu zdravotní péči zajišťuje nemocnice Znojmo.

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, kdo byste měl možnost nás podpořit nějakým sponzorským darem na odměny pro vaše děti. Sladkosti, reklamní předměty či třeba i věci, co už doma nepotřebujete (deky, ubrusy, stará prostěradla, molitany apod). My je následně použijeme na výrobu dekorací na letní tábor, odměny pro vaše děti a podobně. Tyto věci můžete odevzdat při příjezdu či odjezdu na letní tábor. Za případnou pomoc moc děkujeme.

Přesunout se na začátek

Zrušení lyžařského tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Velice nás to mrzí, ale bohužel jsme z důvodu pandemie Covid – 19 nuceni zrušit lyžařský tábor pro rok 2021. Bohužel vládní opatření nejsou zatím vůbec příznivá, a i kdyby po 20. lednu ukončili nouzový stav a povolili opět pobyt na horách tak už bohužel není v našich možnostech vše připravit a zařídit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vzniklá situace brzy zlepší a budeme moci zase normálně žít bez omezení. Ale v této době je zdraví na prvním místě.

Pevně věříme, že letní tábor už bude moc být uskutečněn. V této době jednáme s majitelem areálu a upravujeme podmínky, takže se můžete brzy těšit na spuštění přihlášek pro letní tábor 2021. Dále v případě příznivé situace také na spuštění příměstských táborů.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších akcí.

Tým Cooltabor z.s.
x