LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR LANČOV 2020

Bang! Divoký západ už se na tebe těší.

Pojď s námi osídlit nové území divokého západu a překonat všechny jeho nástrahy.  Užijeme si společně 14 dní plných legrace, poznání, nových zážitků a her. Vyzkoušíš si, jaké to je, když se musíš spolehnout na sebe a svůj tým v otázkách přežití. Zjistíš, zda máš dost odvahy a síly přežít tvrdé podmínky divokého západu a porazit proradné bandity či zvítězit nad indiány. 

Na tábor bereme kluky a holky ve věku od 6 do 17 let. Děti jsou rozděleny do smíšených oddílů po cca 10 – 12 dětech. Zaměření tábora je klasické s celotáborovou hrou, doplněné o tématické bloky. Děti se naučí novým poznatkům, vyzkouší si fungování věcí v praxi a užijí si mnoho zábavy. Ubytování je v chatičkách pro 4 osoby s patrovými postelemi, kde si mohou sami vybrat, s kým by chtěly být. Samozřejmě bereme ohled na věk a pohlaví. 

Při vlastní dopravě sleva 200 Kč z celkové ceny pobytu.

27. 7. – 10. 8. 2024

7200 Kč + při vlastní dopravě 200 Kč sleva

6 – 17 let

Divoký západ

Vlastní, Autobusem

VÝBĚR Z TÉMATICKÝCH OKRUHŮ

NEOBVYKLÉ VÝLETY DO OKOLÍ

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR 24H

SPARTAN RACE A LASERGAME

RŮZNÉ HRY A AKTIVITY

PRO ODVÁŽNÉ SPANÍ POD ŠIRÁKEM

SNÍDANĚ FORMOU ŠVÉDSKÝCH STOLŮ

TÁBORÁK S BUŘTY A KYTAROU

KLUCI A DÍVKY VE VĚKU 6 - 17 LET

MOŽNOST KOUPÁNÍ

SPORTOVNÍ HRY

TANEČNÍ LEKCE

DESKOVÉ HRY

STŘELBA

LANOVÉ AKTIVITY

LASERGAME ARENA

TVOŘENÍ

TÁBORNICKÉ DOVEDNOSTI

ŽONGLOVÁNÍ S HOLEMI

PLAVÁNÍ

DIVADLO

A MNOHO DALŠÍCH ..

Areál tábora LDT LESY je umístěn ve velmi hezkém prostředí Vranovské přehrady., nedaleko obce Lančov. 

V okolí se nachází mnoho zajímavých staveb a přírodních památek jako například hrad Bítov, zámek Vranov nad Dyjí, stříbrné přírodní vodopády, vyhlídka Claryho kříž, cyklotrasa a další. 

Děti jsou ubytovány v chatkách po čtyřech,

Pro nejmenší děti je připravena budova. Budova je rozdělena na dvě velké místnosti pro kluky a holky. V každé z místností jsou jednolůžkové postele s vlastním sociálním zařízením.

V hlavní budově je umístěna kuchyně, jídelna a zastřešená terasa.  V případě potřeby bude součástí tábora i dostatečně velký krytý párty stan, který slouží pro pořádání her a soutěží v případě nepříznivého počasí.

Stravu zajišťuje pro děti tým zkušených profesionálních kuchařek.

 

DOPRAVA

Doprava je možná vlastní dopravou nebo autobusem z Brna a Znojma. Dané odjezdy a příjezdy budou před táborem upřesněny.

 

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno vlastní kuchyní, kde nám vaří naše osvědčená paní kuchařka a její pomocníci. Jídlo je 5x denně, ale nikdo nemusí mít strach, že by měl hlad, neboť v kuchyni se vždy něco najde. Po celý den je zajištěn pitný režim. Snídaně je formou švédských stolů, takže si každý vybere na co má zrovna chuť. Neopomínáme ani denní přísun ovoce a zeleniny. Po předchozí domluvě není problém ani dítě s dietou, vše jsme zatím vždy zvládly.

 

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR

Základní zdravotnický dozor je zajištěn proškoleným personálem a minimálně 2 kvalifikovanými zdravotníky. V případě závažnějšího úrazu zdravotní péči zajišťuje nemocnice Znojmo.

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, kdo byste měl možnost nás podpořit nějakým sponzorským darem na odměny pro vaše děti. Sladkosti, reklamní předměty či třeba i věci, co už doma nepotřebujete (deky, ubrusy, stará prostěradla, molitany apod). My je následně použijeme na výrobu dekorací na letní tábor, odměny pro vaše děti a podobně. Tyto věci můžete odevzdat při příjezdu či odjezdu na letní tábor. Za případnou pomoc moc děkujeme

Přesunout se na začátek