LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR LANČOV 2020

Chtěl/a bys během léta zažít něco neobyčejného a nezapomenutelného? Poznat nové kamarády a získat skvělé vzpomínky na celý život? Tak pojeď s námi!

Užijeme si společně 14 dní plných legrace, poznání, nových zážitků a her. Během tábora tě kromě celotáborové hry na dané téma čekají noční bojovky, diskotéky, koupání ve Vranovské přehradě, celodenní výlet, táborák, stezka odvahy a spaní pod širákem. A aby toho všeho nebylo až příliš, budeš si moct samozřejmě klasicky vybrat z různých tematických zaměření jako tanec, malování, sport, šikovné ruce, střelba z různých zbraní, sebeobrana, a další.

  • TERMÍN

31.7.2021 – 14.8.2021

  • CENA

     xxxx KČ

  • VĚK

  6 – 17 let

  • TÉMA

Připravujeme

  • DOPRAVA

Vlastní, Autobusem

NEOBVYKLÉ VÝLETY DO OKOLÍ

PRO ODVÁŽNÉ SPANÍ POD ŠIRÁKEM

VÝBĚR Z TÉMATICKÝCH OKRUHŮ

KLUCI A DÍVKY VE VĚKU 5-17 LET

SNÍDANĚ FORMOU ŠVÉDSKÝCH STOLŮ

KOUPÁNÍ V PŘEHRADĚ

NEZAPOMENUTELNÉ NOČNÍ BOJOVKY A STEZKA ODVAHY

SPARTAN RACE

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR 24H

TÁBORÁK S BUŘTY A KARAOKE

  • AREÁL LDT LESY

 

Areál tábora je umístěn ve velmi hezkém prostředí Vranovské přehrady., nedaleko obce Lančov. 

V okolí se nachází mnoho zajímavých staveb a přírodních památek jako například hrad Bítov, zámek Vranov nad Dyjí, stříbrné přírodní vodopády, vyhlídka Claryho kříž, cyklotrasa a další. Použít můžeme také loďky z vlastní loděnice či parníky brázdící přehradu.

 

Starší děti jsou ubytovány v chatkách po čtyřech, pro menší děti jsou připraveny zděné budovy s vlastním sociálním zařízením.

V hlavní budově je umístěna kuchyně, jídelna, herna a sociální zařízení pro větší děti. Součástí je i dostatečně velký krytý prostor pro pořádání her a soutěží v případě nepříznivého počasí. Uprostřed celého areálu se nachází sportovní hřiště pro míčové hry. Stravu zajišťuje pro děti tým zkušených profesionálních kuchařek.

 

DOPRAVA

Doprava je zajištěna autobusem z Brna a Znojma. Popřípadě je možné domluvit i zastávku na trase cesty.

Druhou možností je vlastní doprava přímo do areálu, při které je sleva 200 Kč za tábor. Dané odjezdy budou před táborem upřesněny.

 

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno vlastní kuchyní, kde nám vaří naše osvědčená paní kuchařka a její pomocníci. Jídlo je 5x denně, ale nikdo nemusí mít strach, že by měl hlad, neboť v kuchyni se vždy něco najde. Po celý den je zajištěn pitný režim. Snídaně je formou švédských stolů, takže si každý vybere na co má zrovna chuť, navíc pečivo je denně čerstvě zaváženo. Neopomínáme ani denní přísun ovoce a zeleniny. Po předchozí domluvě není problém ani dítě s dietou, vše jsme zatím vždy zvládly.

 

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR

Základní zdravotnický dozor je zajištěn proškoleným personálem a minimálně 2 kvalifikovanými zdravotníky. V případě závažnějšího úrazu zdravotní péči zajišťuje nemocnice Znojmo.

  • MOŽNOST SPONZORINGU

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, kdo byste měl možnost nás podpořit nějakým sponzorským darem na odměny pro vaše děti. Sladkosti, reklamní předměty či třeba i věci, co už doma nepotřebujete (deky, ubrusy, stará prostěradla, molitany apod). My je následně použijeme na výrobu dekorací na letní tábor, odměny pro vaše děti a podobně. Tyto věci můžete odevzdat při příjezdu či odjezdu na letní tábor. Za případnou pomoc moc děkujeme.

Přesunout se na začátek

Zrušení podzimního tábora

Vážení rodiče, milé děti,

z důvodu pandemie nového koronaviru (Covid -19), byl zrušen podzimní tábor 2020. Velmi nás tato situace mrzí, a děkujeme Vám za pochopení v této složitější době.

Také bychom Vám rádi poděkovali, za všechny sponzorské dary, které jste nám poskytly během letošních táborů a velice si toho vážíme.

Pokud se situace uklidní, tak se můžete těšit na naší nabídku lyžařského tábora, příměstských táborů a letního tábora.

Děkujeme, že jste si pro své děti vybrali naší organizaci a budeme se těšit na další spolupráci.

Tým Cooltabor z.s.
x