LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR LANČOV 2020

Chtěl/a bys během léta proniknout do nepoznaných světů, a poznat tamější obyvatele a pomoci jim? Rád se chceš účastnit akčních bitev a logických úkolů? Máš chuť  poznávat nové kamarády a učit se zvláštním dovednostem ? Nebojíš se zažít něco neobyčejného a nezapomenutelného? Získat skvělé vzpomínky na celý život? Tak pojeď s námi!

Užijeme si společně 14 dní plných legrace, poznání, nových zážitků a her. Během tábora tě kromě celotáborové hry na dané téma čekají noční bojovky, diskotéky, koupání ve Vranovské přehradě, celodenní výlet, táborák, stezka odvahy a spaní pod širákem. A aby toho všeho nebylo až příliš, budeš si moct samozřejmě klasicky vybrat z různých tematických zaměření jako tanec, malování, sport, šikovné ruce, střelba z různých zbraní, sebeobrana, a další.

31. 7. – 14. 8. 2021

5200 Kč

6 – 17 let

Hvězdná brána

Vlastní, Autobusem

Při vlastní dopravě sleva 200 Kč

VÝBĚR Z TÉMATICKÝCH OKRUHŮ

NEOBVYKLÍÉ VÝLETY DO OKOLÍ

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR 24H

SPARTAN RACE A LASERGAME

RŮZNÉ HRY A AKTIVITY

PRO ODVÁŽNÉ SPANÍ POD ŠIRÁKEM

SNÍDANĚ FORMOU SVĚDSKÝCH STOLŮ

TÁBORÁK S BUŘTY A KARAOKE

KLUCI A DÍVKY VE VĚKU 6 - 17 LET

MOŽNOST KOUPÁNÍ

SPORTOVNÍ HRY

TANEČNÍ LEKCE

DESKOVÉ HRY

STŘELBA

LANOVÉ AKTIVITY

LASERGAME ARENA

TVOŘENÍ

TÁBORNICKÉ DOVEDNOSTI

ŽONGLOVÁNÍ S HOLEMI

PLAVÁNÍ

DIVADLO

A MNOHO DALŠÍCH ..

 

Areál tábora je umístěn ve velmi hezkém prostředí Vranovské přehrady., nedaleko obce Lančov. 

V okolí se nachází mnoho zajímavých staveb a přírodních památek jako například hrad Bítov, zámek Vranov nad Dyjí, stříbrné přírodní vodopády, vyhlídka Claryho kříž, cyklotrasa a další. 

 

 

Děti jsou ubytovány v chatkách po čtyřech..

V hlavní budově je umístěna kuchyně, jídelna, zastřešená terasa s hernou.  Součástí tábora je i dostatečně velký krytý párty stan pro pořádání her a soutěží v případě nepříznivého počasí.

Stravu zajišťuje pro děti tým zkušených profesionálních kuchařek.

 

 

DOPRAVA

Doprava je zařízena vlakem z Brna do Bruntálu a následně autobusem do Malé Morávky. Věci dětí budou převáženy zvlášť v dodávce. Dané odjezdy a příjezdy budou před táborem upřesněny.

 

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno vlastní kuchyní, kde nám vaří naše osvědčená paní kuchařka a její pomocníci. Jídlo je 5x denně, ale nikdo nemusí mít strach, že by měl hlad, neboť v kuchyni se vždy něco najde. Po celý den je zajištěn pitný režim. Snídaně je formou švédských stolů, takže si každý vybere na co má zrovna chuť. Neopomínáme ani denní přísun ovoce a zeleniny. Po předchozí domluvě není problém ani dítě s dietou, vše jsme zatím vždy zvládly.

 

ZDRAVOTNICKÝ DOZOR

Základní zdravotnický dozor je zajištěn proškoleným personálem a minimálně 2 kvalifikovanými zdravotníky. V případě závažnějšího úrazu zdravotní péči zajišťuje nemocnice Znojmo.

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, kdo byste měl možnost nás podpořit nějakým sponzorským darem na odměny pro vaše děti. Sladkosti, reklamní předměty či třeba i věci, co už doma nepotřebujete (deky, ubrusy, stará prostěradla, molitany apod). My je následně použijeme na výrobu dekorací na letní tábor, odměny pro vaše děti a podobně. Tyto věci můžete odevzdat při příjezdu či odjezdu na letní tábor. Za případnou pomoc moc děkujeme

Přesunout se na začátek

Pandemie COVID-19 a letní tábor 2021

Vážení rodiče,
milé děti, my všichni věříme a doufáme, a vše pomalu nasvědčuje tomu, že letní tábor v roce 2021 proběhne. Momentálně čekáme na vyjádření, za jakých podmínek se bude moci tábor uskutečnit. Pokud by ovšem vládní nařízení neumožnily pořádání letního tábora a my byli nuceni tábor zrušit, tak Vám budou vráceny Vaše náklady nižší o 500 Kč. Jedná se o nevratnou kauci, která bude použita na uhrazení vzniklých nákladů. Zbytek Vám bude vrácen. Děkujeme za pochopení.

Tým Cooltabor z.s.

x