E-PŘÍHLÁŠKA MALÁ MORÁVKA

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA

Lyžařský tábor Malá Morávka 2022

Termín: 5. 3. 2022 - 12. 3. 2022

Cena: 6800 Kč + 2000 Kč skipas

Areál disponuje možností zapůjčení jak lyží tak snowboardu. Orientační ceník viz: https://www.skikarlov.cz/sluzby/pujcovna/cenik-pujcovny/    

V případě zájmu uveďte v přihlášce do kolonky důležité sdělení.

  • POKROČILÝ
  • ZAČÁTEČNÍCI

Charakteristika pokročilého:

Má již zkušenosti se sjezdem. Dokáže samostatně sjíždět modré sjezdové tratě a dokáže bezpečně zastavit.

Z kapacitních důvodů výuky začátečníků našimi instruktory: V případě přihlášení dítěte, které neumí bezpečně zastavit ani sjíždět modré sjezdovky, zde budou dodatečně účtovány lekce v lyžařské škole SKI KARLOV. Orientační cena je 500Kč/h. V případě dotazů volejte :  Ladislava Truksová +420 722 939 050.

ÚČASTNÍK :

Pomočování, různé druhy fóbií nebo strachu, činnosti nebo jídla, kterým se dítě vyhýbá, hyperaktivita, zvýšená náladovost, specifické rady, prosby, zapůjčení vybavení atd.

OBJEDNÁVAJÍCÍ – RODIČ NEBO ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE DÍTĚTE

Doprava :

Produkt je vyprodán !!! Děkujeme za Váš zájem. Pro aktuální informace můžete volat na tel: 775 649 056. V případě uvolnění místa sledujte naše facebookové stránky.

Charakteristika začátečníka:

Absolvuje první kroky na lyžích nebo už po několikáté znovu začíná. Nedokáže samostatně sjíždět modré sjezdové tratě a bezpečně zastavit. Kapacita přihlášek omezena. Výuka bude probíhat pod dohledem našich instruktorů.

Máte zájem o místo náhradníka ?

↓ V PŘÍPADĚ UVOLNĚNÍ MÍSTA Z DŮVODU ( NEMOCI, STORNO APOD. ) BUDEME KONTAKTOVAT NÁHRADNÍKY. V PŘÍPADĚ ZÁJMU VYPLŇTE NÁSLEDUJÍ FORMULÁŘ. ↓

Formulář vyplňujte pouze když není k dispozici e-přihláška na tábor. Děkujeme.

Přesunout se na začátek
PF 2022 - Cooltabor z.s.