Letní tábor Zátoka 2019 – Den šestý

Dnes děti absolvovaly celodenní výlet.Celý tábor se vydal na Vranovskou přehradu, kde se po oddílech rozdělil a začal objevovat nová místa. První a čtvrtý oddíl se šly nejprve vykoupat do přehrady, poté do města, kde si prohlédly místní kostel. Dále se na vranovskou přehradu vrátily vláčkem. Druhý a třetí oddíl šly na vyhlídku Claryho kříž a poté také do města. Před návratem do tábora stihly ještě koupel v přehradě. Pátý oddíl se vydal nejprve do města a poté se koupat. Výlet se vyvedl bez větších komplikací a všichni se vrátily do tábora. Večer byl klidnější, a tak proběhlo letní kino. Děti si vybraly film Fantastická zvířata – Griedelwaldovy zločiny.

Letní tábor Zátoka 2019 – Den šestý
Sdílet:
Přesunout se na začátek

Zrušení lyžařského tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Velice nás to mrzí, ale bohužel jsme z důvodu pandemie Covid – 19 nuceni zrušit lyžařský tábor pro rok 2021. Bohužel vládní opatření nejsou zatím vůbec příznivá, a i kdyby po 20. lednu ukončili nouzový stav a povolili opět pobyt na horách tak už bohužel není v našich možnostech vše připravit a zařídit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vzniklá situace brzy zlepší a budeme moci zase normálně žít bez omezení. Ale v této době je zdraví na prvním místě.

Pevně věříme, že letní tábor už bude moc být uskutečněn. V této době jednáme s majitelem areálu a upravujeme podmínky, takže se můžete brzy těšit na spuštění přihlášek pro letní tábor 2021. Dále v případě příznivé situace také na spuštění příměstských táborů.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších akcí.

Tým Cooltabor z.s.
x