Spouštíme E-přihlášky a rozšiřujeme nabídku turnusů.

Krásné ráno, dnes pro Vás spuštíme E-přihlášky tábor Náměšt nad Oslavou 2018. Zárověň se Vám omlouváme za pozdější spuštění E-přihlášek kvůli chybám v systému webu.
Dále Vás upozorňujeme na rozšíření nabídky turnusů, který pro Vás intenzivně připravujeme. Jakmile budeme vědět více informací, doplníme web a spustíme další E-přihlášky.
Každý si tedy může vybrat podle libosti. Zárověň byl spuštěna nová rubika vedoucí, kde uvidíte přibližnou sestavu vedoucích na jednotlivé turnusy.
Jakékoliv dotazy směřujte na email:info@cooltabor.cz,nebo do zpráv na Facebookových stránkách.
Těšíme se na Vás. 

Spouštíme E-přihlášky a rozšiřujeme nabídku turnusů.
Sdílet:
Přesunout se na začátek

Zrušení lyžařského tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Velice nás to mrzí, ale bohužel jsme z důvodu pandemie Covid – 19 nuceni zrušit lyžařský tábor pro rok 2021. Bohužel vládní opatření nejsou zatím vůbec příznivá, a i kdyby po 20. lednu ukončili nouzový stav a povolili opět pobyt na horách tak už bohužel není v našich možnostech vše připravit a zařídit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vzniklá situace brzy zlepší a budeme moci zase normálně žít bez omezení. Ale v této době je zdraví na prvním místě.

Pevně věříme, že letní tábor už bude moc být uskutečněn. V této době jednáme s majitelem areálu a upravujeme podmínky, takže se můžete brzy těšit na spuštění přihlášek pro letní tábor 2021. Dále v případě příznivé situace také na spuštění příměstských táborů.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších akcí.

Tým Cooltabor z.s.
x