Turnus Lančov : den první

Turnus Lančov : den první

Děti nejprve dopoledne prokázaly znalost tábora formou mapy, kterou postavily z přírodních materiálů. Následně je čekal složitý úkol, a to postavit funkční kurník pro slepičku, hmyzí hotel a políčko.V neposlední řadě bylo také nutné vytvořit vlajku svého kmene. Odpoledne se hrály sportovní prahry. Večer vedoucí sehráli mega prashow a zaspívalo se u táboráku. Večer jsme zakončili první noční minibojovkou čili seznámením s lesem. Nakonec prosím omluvte menší počet fotek. Z důvodů špatného signálu není možné nahrávat veškeré fotografie. Zbytek bude nahrán po táboře. Děkujeme za pochopení.

Turnus Lančov : den první
Sdílet:
Přesunout se na začátek

Zrušení lyžařského tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Velice nás to mrzí, ale bohužel jsme z důvodu pandemie Covid – 19 nuceni zrušit lyžařský tábor pro rok 2021. Bohužel vládní opatření nejsou zatím vůbec příznivá, a i kdyby po 20. lednu ukončili nouzový stav a povolili opět pobyt na horách tak už bohužel není v našich možnostech vše připravit a zařídit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vzniklá situace brzy zlepší a budeme moci zase normálně žít bez omezení. Ale v této době je zdraví na prvním místě.

Pevně věříme, že letní tábor už bude moc být uskutečněn. V této době jednáme s majitelem areálu a upravujeme podmínky, takže se můžete brzy těšit na spuštění přihlášek pro letní tábor 2021. Dále v případě příznivé situace také na spuštění příměstských táborů.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších akcí.

Tým Cooltabor z.s.
x