Lyžařský tábor – Poslední místa

🙂 !!! Poslední místa !!! 🙂

Líbilo se ti s námi v létě? Chtěl/a by sis užít i jarní prázdniny jinak než doma? Tak pojeď s námi. Užijeme si společný týden plný lyžování či snowboardingu, her a mnoho dalšího. Pokud neumíš lyžovat nebo se chceš naučit na snowboardu, náš tým zkušených instruktorů tě to naučí.

Doprava je zajištěna vlakem z Brna do Bruntálu a poté autobusem přímo do Malé Morávky. Ubytováni budeme jako vždy v penzionu Na Rychtě, odkud nás bude vozit skibus přímo na sjezdovky.  Areál se vyznačuje dlouhou možností lyžování i přes příznivé sněhové podmínky, takže nemusíte mít strach, že budeme bez sněhu.

Termín 9. 2. – 16. 2. 2019, cena 4400 Kč + 1400Kč skipas. V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, celodenní pitný režim, doprava, pojištění a přeprava zavazadel z Brna, aby se děti s věcmi nemuseli vláčet vlakem.

Více informací naleznete na webových stránkách www.cooltabor.cz. Tak neváhejte a přihlašte se ještě dnes, neboť místa ubývají.

Těšíme se na Vás 🙂

Cooltabor, z.s

Lyžařský tábor – Poslední místa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek

Zrušení podzimního tábora

Vážení rodiče, milé děti,

z důvodu pandemie nového koronaviru (Covid -19), byl zrušen podzimní tábor 2020. Velmi nás tato situace mrzí, a děkujeme Vám za pochopení v této složitější době.

Také bychom Vám rádi poděkovali, za všechny sponzorské dary, které jste nám poskytly během letošních táborů a velice si toho vážíme.

Pokud se situace uklidní, tak se můžete těšit na naší nabídku lyžařského tábora, příměstských táborů a letního tábora.

Děkujeme, že jste si pro své děti vybrali naší organizaci a budeme se těšit na další spolupráci.

Tým Cooltabor z.s.
x