Lyžařský tábor – Poslední místa

🙂 !!! Poslední místa !!! 🙂

Líbilo se ti s námi v létě? Chtěl/a by sis užít i jarní prázdniny jinak než doma? Tak pojeď s námi. Užijeme si společný týden plný lyžování či snowboardingu, her a mnoho dalšího. Pokud neumíš lyžovat nebo se chceš naučit na snowboardu, náš tým zkušených instruktorů tě to naučí.

Doprava je zajištěna vlakem z Brna do Bruntálu a poté autobusem přímo do Malé Morávky. Ubytováni budeme jako vždy v penzionu Na Rychtě, odkud nás bude vozit skibus přímo na sjezdovky.  Areál se vyznačuje dlouhou možností lyžování i přes příznivé sněhové podmínky, takže nemusíte mít strach, že budeme bez sněhu.

Termín 9. 2. – 16. 2. 2019, cena 4400 Kč + 1400Kč skipas. V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, celodenní pitný režim, doprava, pojištění a přeprava zavazadel z Brna, aby se děti s věcmi nemuseli vláčet vlakem.

Více informací naleznete na webových stránkách www.cooltabor.cz. Tak neváhejte a přihlašte se ještě dnes, neboť místa ubývají.

Těšíme se na Vás 🙂

Cooltabor, z.s

Lyžařský tábor – Poslední místa
Sdílet:
Přesunout se na začátek

Pandemie COVID-19 a letní tábor 2021

Vážení rodiče,
milé děti, my všichni věříme a doufáme, a vše pomalu nasvědčuje tomu, že letní tábor v roce 2021 proběhne. Momentálně čekáme na vyjádření, za jakých podmínek se bude moci tábor uskutečnit. Pokud by ovšem vládní nařízení neumožnily pořádání letního tábora a my byli nuceni tábor zrušit, tak Vám budou vráceny Vaše náklady nižší o 500 Kč. Jedná se o nevratnou kauci, která bude použita na uhrazení vzniklých nákladů. Zbytek Vám bude vrácen. Děkujeme za pochopení.

Tým Cooltabor z.s.

x