Lyžařský tábor – Poslední místa

🙂 !!! Poslední místa !!! 🙂

Líbilo se ti s námi v létě? Chtěl/a by sis užít i jarní prázdniny jinak než doma? Tak pojeď s námi. Užijeme si společný týden plný lyžování či snowboardingu, her a mnoho dalšího. Pokud neumíš lyžovat nebo se chceš naučit na snowboardu, náš tým zkušených instruktorů tě to naučí.

Doprava je zajištěna vlakem z Brna do Bruntálu a poté autobusem přímo do Malé Morávky. Ubytováni budeme jako vždy v penzionu Na Rychtě, odkud nás bude vozit skibus přímo na sjezdovky.  Areál se vyznačuje dlouhou možností lyžování i přes příznivé sněhové podmínky, takže nemusíte mít strach, že budeme bez sněhu.

Termín 9. 2. – 16. 2. 2019, cena 4400 Kč + 1400Kč skipas. V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, celodenní pitný režim, doprava, pojištění a přeprava zavazadel z Brna, aby se děti s věcmi nemuseli vláčet vlakem.

Více informací naleznete na webových stránkách www.cooltabor.cz. Tak neváhejte a přihlašte se ještě dnes, neboť místa ubývají.

Těšíme se na Vás 🙂

Cooltabor, z.s

Lyžařský tábor – Poslední místa
Sdílet:
Přesunout se na začátek

Zrušení lyžařského tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Velice nás to mrzí, ale bohužel jsme z důvodu pandemie Covid – 19 nuceni zrušit lyžařský tábor pro rok 2021. Bohužel vládní opatření nejsou zatím vůbec příznivá, a i kdyby po 20. lednu ukončili nouzový stav a povolili opět pobyt na horách tak už bohužel není v našich možnostech vše připravit a zařídit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vzniklá situace brzy zlepší a budeme moci zase normálně žít bez omezení. Ale v této době je zdraví na prvním místě.

Pevně věříme, že letní tábor už bude moc být uskutečněn. V této době jednáme s majitelem areálu a upravujeme podmínky, takže se můžete brzy těšit na spuštění přihlášek pro letní tábor 2021. Dále v případě příznivé situace také na spuštění příměstských táborů.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších akcí.

Tým Cooltabor z.s.
x