Příměstský tábor Skalice 15.-19.7.2019 – Den pátý

Náš poslední táborový den jsme zakončili hledáním ztraceného pokladu. Na cestu se vyrazilo ve třech skupinkách. Děti se vydaly podle mapy a barevných fáborků a cestou hledaly indicie, které je navedly tím správným směrem. Hledala se ztracená pírka v barvách indiánského kmene, hádaly a luštily se rébusy, střílelo se z luku, stavělo ohniště a hrála ,,čichaná“, kdy děti poznávaly nejrůznější vůně. Úkoly ověřovaly indiánské schopnosti a dovednosti. Šikovnost dětí prokázal úspěšně nalezený poklad. 
Celý táborový týden jsme završili odpolednem plným her.
Poděkování patří vedení ZŠ a MŠ Skalice za poskytnutí prostor pro konání příměstského tábora. Dále děkujeme Ladi, Gabči, Ivaně, Denise a Janě za organizaci a program příměstského tábora ve Skalici.

Příměstský tábor Skalice 15.-19.7.2019 – Den pátý
Sdílet:
Přesunout se na začátek

Pandemie COVID-19 a letní tábor 2021

Vážení rodiče,
milé děti, my všichni věříme a doufáme, a vše pomalu nasvědčuje tomu, že letní tábor v roce 2021 proběhne. Momentálně čekáme na vyjádření, za jakých podmínek se bude moci tábor uskutečnit. Pokud by ovšem vládní nařízení neumožnily pořádání letního tábora a my byli nuceni tábor zrušit, tak Vám budou vráceny Vaše náklady nižší o 500 Kč. Jedná se o nevratnou kauci, která bude použita na uhrazení vzniklých nákladů. Zbytek Vám bude vrácen. Děkujeme za pochopení.

Tým Cooltabor z.s.

x