Letní tábor Zátoka 2019 – Den první

Letní tábor Zátoka 2019 – Den první.?
Dneska se nám už počasí naštěstí vylepšilo, tak mohly začít veškeré táborové hry. 
Dopoledne přišla SOS zpráva z raketoplánu Béďa, že by potřeboval přistát na území tábora. Děti měly za úkol zmapovat tábor, aby mohlo večer dojít k hladkému přistání. 
Odpoledne se hrála Pevnost Boyard. Nejvíce napjatá atmosféra však byla po večeři, kdy děti připravily přistávací dráhu a čekaly na přílet raketoplánu. 
Ten měl ovšem trochu nepovedené přistání,a tak museli děti prokázat i znalosti první pomoci (nemusíte mít strach, neboť nepovedené přistání bylo pouze jako, a všichni jsou naprosto v pořádku.

Letní tábor Zátoka 2019 – Den první
Sdílet:
Přesunout se na začátek

Zrušení lyžařského tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Velice nás to mrzí, ale bohužel jsme z důvodu pandemie Covid – 19 nuceni zrušit lyžařský tábor pro rok 2021. Bohužel vládní opatření nejsou zatím vůbec příznivá, a i kdyby po 20. lednu ukončili nouzový stav a povolili opět pobyt na horách tak už bohužel není v našich možnostech vše připravit a zařídit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vzniklá situace brzy zlepší a budeme moci zase normálně žít bez omezení. Ale v této době je zdraví na prvním místě.

Pevně věříme, že letní tábor už bude moc být uskutečněn. V této době jednáme s majitelem areálu a upravujeme podmínky, takže se můžete brzy těšit na spuštění přihlášek pro letní tábor 2021. Dále v případě příznivé situace také na spuštění příměstských táborů.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších akcí.

Tým Cooltabor z.s.
x