Letní tábor Zátoka 2019 – Den třináctý

Tak a už je to tady, poslední celý taborovy den a zítra odjezd domů. Proto jsme museli využít veškerý čas. Dopoledne proběhlo u dětí velice oblíbené casino, kde si děti za vyhrané cool peníze mohly koupit věcné odměny. Tímto děkuji všem sponzorům a rodičům, kteří poskytli jakýkoli sponzorský dar. Po obědě proběhla praktická zkoušku budoucích praktikantů, velký úklid tábora a samozřejmě oddílové a skupinové focení. Večer proběhlo vyhodnocení všech her, úklidu a praktikantského kurzu. A nakonec samozřejmě nesměla chybět diskotéka a loučení. Proběhly už i první slzičky. Zítra se tábor douklidí a hurá domů.

Letní tábor Zátoka 2019 – Den třináctý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek

Zrušení lyžařského tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Velice nás to mrzí, ale bohužel jsme z důvodu pandemie Covid – 19 nuceni zrušit lyžařský tábor pro rok 2021. Bohužel vládní opatření nejsou zatím vůbec příznivá, a i kdyby po 20. lednu ukončili nouzový stav a povolili opět pobyt na horách tak už bohužel není v našich možnostech vše připravit a zařídit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vzniklá situace brzy zlepší a budeme moci zase normálně žít bez omezení. Ale v této době je zdraví na prvním místě.

Pevně věříme, že letní tábor už bude moc být uskutečněn. V této době jednáme s majitelem areálu a upravujeme podmínky, takže se můžete brzy těšit na spuštění přihlášek pro letní tábor 2021. Dále v případě příznivé situace také na spuštění příměstských táborů.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších akcí.

Tým Cooltabor z.s.
x