Lyžařský tábor Malá Morávka 2020 – Úspěšně za námi

Vážení rodiče, milé děti,
rádi bychom Vám poděkovali za přízeň a důvěru, kterou v nás vkládáte, když s námi posíláte vaše děti. Velice si toho vážíme a snažíme se stále zdokonalovat, abychom Vám mohli nabídnou lepší a rozšířenější služby. Doufáme, že jste jak vy, tak hlavně vaše děti byly s lyžařským táborem spokojeni a budeme rádi, za vaši zpětnou vazbu a klidně i negativní podněty. Jen díky nim se totiž můžeme posouvat stále dál.
Také bychom Vám letos chtěli poděkovat za přístup s přípravou dokumentů a financí na hory. Toho, že byly letos veškeré formuláře a u většiny z Vás i správně oddělené finance si velice vážíme, neboť nám to v letošním roce ohromně urychlilo práci. Děkujeme a doufáme, že s námi budete rádi jezdit i nadále.
S pozdravem Tým Cooltabor

Lyžařský tábor Malá Morávka 2020 – Úspěšně za námi
Sdílet:
Přesunout se na začátek

Zrušení lyžařského tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Velice nás to mrzí, ale bohužel jsme z důvodu pandemie Covid – 19 nuceni zrušit lyžařský tábor pro rok 2021. Bohužel vládní opatření nejsou zatím vůbec příznivá, a i kdyby po 20. lednu ukončili nouzový stav a povolili opět pobyt na horách tak už bohužel není v našich možnostech vše připravit a zařídit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vzniklá situace brzy zlepší a budeme moci zase normálně žít bez omezení. Ale v této době je zdraví na prvním místě.

Pevně věříme, že letní tábor už bude moc být uskutečněn. V této době jednáme s majitelem areálu a upravujeme podmínky, takže se můžete brzy těšit na spuštění přihlášek pro letní tábor 2021. Dále v případě příznivé situace také na spuštění příměstských táborů.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších akcí.

Tým Cooltabor z.s.
x