Lyžařský tábor Malá Morávka 2020 – Úspěšně za námi

Vážení rodiče, milé děti,
rádi bychom Vám poděkovali za přízeň a důvěru, kterou v nás vkládáte, když s námi posíláte vaše děti. Velice si toho vážíme a snažíme se stále zdokonalovat, abychom Vám mohli nabídnou lepší a rozšířenější služby. Doufáme, že jste jak vy, tak hlavně vaše děti byly s lyžařským táborem spokojeni a budeme rádi, za vaši zpětnou vazbu a klidně i negativní podněty. Jen díky nim se totiž můžeme posouvat stále dál.
Také bychom Vám letos chtěli poděkovat za přístup s přípravou dokumentů a financí na hory. Toho, že byly letos veškeré formuláře a u většiny z Vás i správně oddělené finance si velice vážíme, neboť nám to v letošním roce ohromně urychlilo práci. Děkujeme a doufáme, že s námi budete rádi jezdit i nadále.
S pozdravem Tým Cooltabor

Lyžařský tábor Malá Morávka 2020 – Úspěšně za námi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek

Zrušení podzimního tábora

Vážení rodiče, milé děti,

z důvodu pandemie nového koronaviru (Covid -19), byl zrušen podzimní tábor 2020. Velmi nás tato situace mrzí, a děkujeme Vám za pochopení v této složitější době.

Také bychom Vám rádi poděkovali, za všechny sponzorské dary, které jste nám poskytly během letošních táborů a velice si toho vážíme.

Pokud se situace uklidní, tak se můžete těšit na naší nabídku lyžařského tábora, příměstských táborů a letního tábora.

Děkujeme, že jste si pro své děti vybrali naší organizaci a budeme se těšit na další spolupráci.

Tým Cooltabor z.s.
x