Lyžařský tábor Malá Morávka 2020 – Úspěšně za námi

Vážení rodiče, milé děti,
rádi bychom Vám poděkovali za přízeň a důvěru, kterou v nás vkládáte, když s námi posíláte vaše děti. Velice si toho vážíme a snažíme se stále zdokonalovat, abychom Vám mohli nabídnou lepší a rozšířenější služby. Doufáme, že jste jak vy, tak hlavně vaše děti byly s lyžařským táborem spokojeni a budeme rádi, za vaši zpětnou vazbu a klidně i negativní podněty. Jen díky nim se totiž můžeme posouvat stále dál.
Také bychom Vám letos chtěli poděkovat za přístup s přípravou dokumentů a financí na hory. Toho, že byly letos veškeré formuláře a u většiny z Vás i správně oddělené finance si velice vážíme, neboť nám to v letošním roce ohromně urychlilo práci. Děkujeme a doufáme, že s námi budete rádi jezdit i nadále.
S pozdravem Tým Cooltabor

Lyžařský tábor Malá Morávka 2020 – Úspěšně za námi
Sdílet:
Přesunout se na začátek

Pandemie COVID-19 a letní tábor 2021

Vážení rodiče,
milé děti, my všichni věříme a doufáme, a vše pomalu nasvědčuje tomu, že letní tábor v roce 2021 proběhne. Momentálně čekáme na vyjádření, za jakých podmínek se bude moci tábor uskutečnit. Pokud by ovšem vládní nařízení neumožnily pořádání letního tábora a my byli nuceni tábor zrušit, tak Vám budou vráceny Vaše náklady nižší o 500 Kč. Jedná se o nevratnou kauci, která bude použita na uhrazení vzniklých nákladů. Zbytek Vám bude vrácen. Děkujeme za pochopení.

Tým Cooltabor z.s.

x