Přípravy na tábor stále v plném proudu.

Vážení rodiče, milé děti,
i přes složitost situace v České Republice naše parta vedoucích nezahálí a přípravy na tábor pokračují v plném proudu. Můžeme vám prozradit, že je už kompletní celý program a i další překvapení 🤩, ale to je tajemstvím. Doufáme, že vše dobře dopadne a sejdeme se 1. 8. 2020 s dobrou náladou a hlavně všichni ve zdraví. Rádi bychom ještě připomněli, že stále jsou poslední volné místa. Kdo se tedy ještě nepřihlásil, tak ať tak učiní co nejdříve 🙂 .. Přejeme v této době pevné nervy a hlavně zdraví. Přikládáme malou vzpomínku na loňskou ohňovou show,🔥 abychom vás trochu navnadili a snad i zlepšili náladu v těchto složitých dnech. Těšíme se na Vás v létě. 🥳
Tým vedoucích Cooltabor 🙂

Přípravy na tábor stále v plném proudu.
Sdílet:
Přesunout se na začátek

Zrušení lyžařského tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Velice nás to mrzí, ale bohužel jsme z důvodu pandemie Covid – 19 nuceni zrušit lyžařský tábor pro rok 2021. Bohužel vládní opatření nejsou zatím vůbec příznivá, a i kdyby po 20. lednu ukončili nouzový stav a povolili opět pobyt na horách tak už bohužel není v našich možnostech vše připravit a zařídit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vzniklá situace brzy zlepší a budeme moci zase normálně žít bez omezení. Ale v této době je zdraví na prvním místě.

Pevně věříme, že letní tábor už bude moc být uskutečněn. V této době jednáme s majitelem areálu a upravujeme podmínky, takže se můžete brzy těšit na spuštění přihlášek pro letní tábor 2021. Dále v případě příznivé situace také na spuštění příměstských táborů.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších akcí.

Tým Cooltabor z.s.
x