LDT Lančov 2020 – Den šestý

LDT Lančov 2020 – Den šestý

Dnes děti absolvovaly celodenní výlet. Celý tábor se po dvou skupinkách vydal na hrad Cornštejn, kde se zúčastnily objednané prohlídky. Po prohlídce děti čekal nevšední výletní oběd – hamburgry. Výlet se vyvedl bez větších komplikací a všechny děti se vrátily v pořádku do tábora. Na přání dětí se večer konala ještě diskotéka, ke které se většina dětí připojila.

LDT Lančov 2020 – Den šestý
Sdílet:
Přesunout se na začátek

Zrušení lyžařského tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Velice nás to mrzí, ale bohužel jsme z důvodu pandemie Covid – 19 nuceni zrušit lyžařský tábor pro rok 2021. Bohužel vládní opatření nejsou zatím vůbec příznivá, a i kdyby po 20. lednu ukončili nouzový stav a povolili opět pobyt na horách tak už bohužel není v našich možnostech vše připravit a zařídit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vzniklá situace brzy zlepší a budeme moci zase normálně žít bez omezení. Ale v této době je zdraví na prvním místě.

Pevně věříme, že letní tábor už bude moc být uskutečněn. V této době jednáme s majitelem areálu a upravujeme podmínky, takže se můžete brzy těšit na spuštění přihlášek pro letní tábor 2021. Dále v případě příznivé situace také na spuštění příměstských táborů.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších akcí.

Tým Cooltabor z.s.
x