Letní dětský tábor Lančov 2020 – Úspěšně za námi

Letní dětský tábor Lančov 2020 – Úspěšně za námi

Milé děti, vážení rodiče,věříme, že se Vám letošní tábor líbil a odvezli jste si mnoho krásných vzpomínek a nových kamarádů. Děkujeme rodičům, za pochopení a pomoc v této složitější době, protože díky Vaší spolupráci, jsme se mohli vypořádat se všemi nařízeními a omezeními a zajistit vašim dětem, doufáme, že opět nezapomenutelných 14 dní. Také bychom rádi poděkovali, za všechny sponzorské dary, které jste nám poskytli. Velice si toho vážíme. Byli bychom rádi, pokud byste nám mohli například do komentáře či soukromou zprávou napsat váš názor či názor dětí na letošní rok, protože jen díky zpětné vazbě můžeme věci zlepšovat a posouvat kvalitu služeb.

Více informací najdete na www.cooltabor.cz

Děkujeme, že jste si pro své děti vybrali naší organizaci a budeme se těšit na další spolupráci.S přáním krásného dne.

Tým Cooltabor

Letní dětský tábor Lančov 2020 – Úspěšně za námi
Sdílet:
Přesunout se na začátek

Zrušení lyžařského tábora

Vážení rodiče, milé děti,

Velice nás to mrzí, ale bohužel jsme z důvodu pandemie Covid – 19 nuceni zrušit lyžařský tábor pro rok 2021. Bohužel vládní opatření nejsou zatím vůbec příznivá, a i kdyby po 20. lednu ukončili nouzový stav a povolili opět pobyt na horách tak už bohužel není v našich možnostech vše připravit a zařídit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vzniklá situace brzy zlepší a budeme moci zase normálně žít bez omezení. Ale v této době je zdraví na prvním místě.

Pevně věříme, že letní tábor už bude moc být uskutečněn. V této době jednáme s majitelem areálu a upravujeme podmínky, takže se můžete brzy těšit na spuštění přihlášek pro letní tábor 2021. Dále v případě příznivé situace také na spuštění příměstských táborů.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na některé z našich dalších akcí.

Tým Cooltabor z.s.
x